Mooi Ruinen Run profiteert van zomers weer

De Mooi Ruinen Run  had over deelname en toeschouwers niet te klagen. Het zomerse weer zal daar ongetwijfeld aan hebben bijgedragen.

1

Wethouder Sportzaken Jan van ’t Zand gaf het startschot voor deze wedstrijd die deel uit maakt van het LoopCircuit De Wolden.

Zoals op de foto’s te zien is, waren er ook veel jonge hardlopers die deelnamen aan de Mooi Ruinen Run.

2

Van de gezichtjes is wel af te lezen hoe fanatiek ze zijn! Er was op veel lagere scholen in de weken voorafgaand aan de Run ook goed geoefend, onder andere door middel van loopclinics van de Loopgroep Ruinen. Wie drie keer meedoet aan een wedstrijd van het Loopcircuit De Wolden, krijgt een speciaal T-shirt, voor de volwassenen is dit vier keer. Deze wedstrijden zijn ook zeer geschikt voor de beginnende lopers en wie zich graag goed voorbereidt, is welkom om te komen trainen bij één van de loopgroepen in De Wolden.

Hardloopster Jacelyn Gruppen won de 5000 meter in  de mooie tijd van 17.37 minuten. Ine Snoeken werd tweede op 1.18 minuut. Bij de heren won Alwin Hoorn in 17.01 minuten, 27 seconden later finishte Dave Hulzebos. De 10.000 meter werd bij de mannen gewonnen door Lamko Hulzebos in 34.14 minuten. Antien van der Vegt was met 40.23 minuten de snelste vrouw. Complete uitslagenlijst helemaal onderaan deze pagina.

3

Lees ook:

4

Uitslagenlijst Mooi Ruinen Run

Zondag 7 juni 2015

Uitslagenlijst Mooi Ruinen Run

Ruinen – Zondag 7 juni 2015

 

J 6/7, 800 METER 6/7

Plts    Naam         GJ    Woonplaats/Vereniging        Bruto         Netto

1       Sacha van Lubek         2007 Hoogeveen 3:07  3:07

2       Mika Keizer        2008 Ruinerwold         3:12  3:11

3       Silvan Luning     2008 Ruinen       3:28  3:26

4       Pepeijn Moes       2008 Ruinen       3:37  3:36

5       Thijmen Koning 2008 Ruinen       3:53  3:52

6       Jorrit Hogenkamp       2008 Ruinen       3:53  3:53

7       Jari Helder          2008 Hoogeveeen         3:54  3:54

8       Sylan linde 2008 Ruinen       4:23  4:23

9       Cas ten Oever     2009 Ruinen       4:23  4:23

10     Wim Drost 2008 Ruinen       4:30  4:28

 

M 6/7, 800 METER 6/7

Plts    Naam         GJ    Woonplaats/Vereniging        Bruto         Netto

1       Esmèe Mulder     2008 Oosteinde   3:10  3:10

2       Lotte Matthijssen         2009 Beilen         3:31  3:30

3       Marrelin Kleijn   2008 Meppel       3:37  3:36

4       Eline Hulzebosch         2008 Beilen         3:39  3:39

5       Lieke Snoeken    2010 Ruinen       4:08  4:08

6       Elle Kuijer 2008 Ruinerwold         4:09  4:09

7       Siënna Luning    2009 Ruinen       4:13  4:11

8       Jaliek ten Oever  2008 Ruinen       4:14  4:14

9       Aniek van der Vegt      2010 Ruinen       4:38  4:37

 

J 8/9, 800M 8/9 J

Plts    Naam         GJ    Woonplaats/Vereniging        Bruto         Netto

1       Nick Matthijssen 2005 Beilen         2:45  2:45

2       Wesley Boers       2006 Delfzijl       2:53  2:53

3       Lucas Kleijn       2006 Koekange  3:00  2:59

4       Robert Luning    2005 Ruinen       3:00  3:00

5       Nick Hulzebosch 2007 Beilen         3:13  3:13

6       Chirstiaan Baum         2006 Zuidwolde Dr     3:28  3:28

7       Damian Helden  2006 Hoogeveen 3:37  3:37

 

M 8/9, 800M 8/9 M

Plts    Naam         GJ    Woonplaats/Vereniging        Bruto         Netto

1       Callemijn Kleijn 2005 Meppel       2:55  2:55

2       Emma Telman    2005 Ruinerwold         3:01  3:01

3       Britt Borger        2006 Dalfsen      3:17  3:17

4       Sissy Mos   2006 Ruinen       3:28  3:27

5       Lise van Dieren   2007 Ruinen       3:34  3:33

6       A. Dekker  2005 Hoogeveen 3:40  3:40

7       Annelin Slomp    2006 Ruinen       3:48  3:48

8       Anna Drost         2007 Ruinen       4:05  4:05

 

J1012, 1600M 10/12

Plts    Naam         GJ    Woonplaats/Vereniging        Bruto         Netto

1       Ingmar Mulder   2005 Ruinerwold         5:21  5:21

2       Max swabedissen         2004 Rijssen       5:32  5:32

3       Jasper van Laar 2003 Ruinen       5:44  5:43

4       Nick de Roo        2004 Ruinerwold         5:44  5:44

5       Daniel den Boer  2002 Ruinen       6:01  6:00

6       Julian Hogenkamp      2005 Ruinen       6:16  6:16

7       Daniel Arends     2005 Ruinen       6:22  6:21

8       dylan lucas          2004 Hoogeveen 6:39  6:39

9       Colin Boers         2003 Delfzijl       7:40  7:40

10     Floris Wintes       2004 Meppel       7:52  7:51

11     Wesley Koning   2004 Ruinen       8:04  8:03

 

M1012, 1600M 10/12

Plts    Naam         GJ    Woonplaats/Vereniging        Bruto         Netto

1       Kike Velting        2004 Dalen         6:12  6:12

2       Angla Luning     2003 Ruinen       7:01  7:01

3       Nina de Haes      2004 Ruinen       7:16  7:15

4       Ilse van der Kooi          2005 Hoogeveen 7:37  7:36

5       Vivian Schutten  2003 Ruinen       8:26  8:25

6       Kris Hars   2004 Ruinen       8:27  8:26

7       Ashley Schuring 2003 Ruinen       8:51  8:50

8       Josien Prent        2005 Ruinen       8:52  8:52

 

5V, 5 KM

Plts    Naam         GJ    Woonplaats/Vereniging        Tijd 

1       Jacelyn Gruppen         1989 Stuifzand   17:37         

2       Ine Snoeken        1978 Ruinen       18:55         

3       Iris velting 2000 Dalen         20:00         

4       Martine Verheijen        1982 Meppel       20:29         

5       Alice Baldé 1986 Hoogeveen 20:44         

6       Denice Lucas       2001 Hoogeveen 20:53         

7       Ilona Stille 1986 Dedemsvaart       21:51         

8       Robin Prent        2001 Ruinen       22:13         

9       Anniek Mos        2001 Ruinen       23:59         

10     Evanne Slagter   1999 Ruinen       24:04         

11     Ilse Donker         2000 Havelte      24:28         

12     Daniek van Laar         2000 Ruinen       24:50         

13     Anda de Blecourt         1993 Ruinen       25:56         

14     Nicole van Goor 1992 Zuidwolde 26:08         

15     Rayenne Scheper         1989 IJhorst       26:26         

16     Geralde Bakker  1986 Koekange  26:27         

17     Lisa van Dijk      1992 Zuidwolde 26:51         

18     Chantal Witte     1988 Meppel       26:59         

19     Rosanne Luning 2001 Ruinen       27:00         

20     Ellen van Essen  1980 Hoogeveen 27:12         

21     Melanie Brinkman       1978 Ruinerwold         27:13         

22     Tineke Fledderus         1987 Ruinen       27:13         

23     Marit Krikken    1992 Zuidwolde 27:18         

24     Judith Kappert   1986 Ruinen       27:45         

25     Monique Schipper       1978 Ruinerwold         28:11         

26     Simone Moes      1995 Stuifzand   28:15         

27     Kim Scheper       1992 Meppel       28:17         

28     Lia Kuijer  1977 Ruinerwold         29:24         

29     Annegreet Stuiver        1986 Ruinen       30:38         

30     Rose de Vries      1980 Ruinen       31:14         

31     Erika Blaauw     1978 Ruinen       31:42         

32     Selena de Jonge  2003 Hoogeveen 31:42         

33     Vivianne Reijn    1980 Zwolle        41:16         

 

5V40+, 5 KM

Plts    Naam         GJ    Woonplaats/Vereniging        Tijd 

1       Jannet Roos        1970 Ruinen       22:25         

2       Anja Bennink     1965 Elim  22:27         

3       Anette de Nijs     1962 Ruinen       22:40         

4       Marjan Brinkman       1970 Zuidwolde 25:00         

5       Wilma Hooijer    1970 Hoogeveen 26:12         

6       Femmieke Lover 1962 Hoogeveen 26:12         

7       Anita Albers       1973 Ruinen       26:32         

8       Christine Jonker 1964 Dedemsvaart       26:33         

9       Marga Nimeijer  1958 Koekangerveld   26:33         

10     Ageeth Bolding   1971 Ruinen       26:41         

11     Margreet Klomp 1956 Wanneperveen    26:42         

12     Alie Eisen   1966 Ruinen       26:53         

13     Liesbeth Hillebrand     1965 Meppel       27:05         

14     Ina Koops  1966 Elim  27:25         

15     Hetty Geerling    1970 Zuidwolde 27:33         

16     Trijnie Fictorie    1966 Hoogeveen 28:16         

17     Sandra Hoorn    1967 Zuidwolde 28:34         

18     Ellen Koops        1973 Ruinen       28:41         

19     Marjan Oosterveen      1968 Garmerwolde      29:07         

20     Henny Strijker    1971 Zuidwolde 29:32         

21     Marjan Bisschop          1969 Hoogeveen 29:53         

22     Rita Jakobs        1968 Hoogeveen 30:14         

23     Marianne Stevens        1967 Hollandscheveld 30:15         

24     Patricia van de Salm    1972 Ansen         30:28         

25     Lammy Nijstad  1966 Ruinen       30:42         

26     Inge Meinen        1969 Staphorst   31:24         

27     Danielle Dommisse       1969 Ruinen       32:03         

28     Carla Boelens     1964 Wijster       32:31         

29     Annemiek Knevel        1964 Ruinerwold         37:54         

30     Eveline Villerius  1965 Ruinen       38:24         

 

5M, 5 KM

Plts    Naam         GJ    Woonplaats/Vereniging        Tijd 

1       Alwin Hoorn       1994 Ruinen       17:01         

2       Dave Hulzebos    1996 Zuidwolde Dr     17:28         

3       Samuel Hofman 1999 Ruinen       17:54         

4       Sidney Lubbinge         1995 Ruinen       17:56         

5       Albert Mussche   1970 Nieuwleusen        18:05         

6       Erik Kuijer         1973 Ruinerwold         18:17         

7       Jeroen Bruulsema        1985 Dwingeloo 18:50         

8       Allard Brunsting          1970 Hoogeveen 19:05         

9       Arjo Koekoek     1992 Hoogeveen 19:11         

10     Ronald van Lubek      1978 Zuidwolde 19:11         

11     Andre vd Kooi    1973 Hoogeveen 19:34         

12     John Blankhorst 1971 Raalte        20:08         

13     Martin Luteijn    1969 Zuidwolde 20:14         

14     Kevin Linde        2002 Ruinen       20:33         

15     Kasper Wulff      1973 Hoogeveen 20:44         

16     Jonny Talen       1973 Witteveen   20:53         

17     Dennis Dekker    1973 Hoogeveen 21:05         

18     Jaap Sinting       1988 Ruinen       21:12         

19     Arnt Jalvingh     1990 Ruinen       21:49         

20     Dennis Kelly       1998 Ruinen       22:04         

21     Harrie Steenbergen      1966 Ruinen       22:04         

22     Bertus Benjamins         1985 Noordscheschut  22:27         

23     Frank Fledderus 1986 Ruinen       22:46         

24     Niek Jan Jalvingh       1994 Ruinen       22:50         

25     Roland Arends   1970 Ruinen       22:52         

26     Tim swabedissen 1999 Rijssen       22:53         

27     Jorijn Slagter      1998 Ruinen       23:32         

28     Paul Bossina       1972 Peize 23:35         

29     Erik Breider        1989 De Wijk     23:39         

30     Eelco Luning      1976 Ruinen       23:42         

31     Joran Kroesen    1994 Hoogeveen 23:42         

32     Milco Winters     1987 Meppel       23:55         

33     Wouter Smit       1996 Ruinen       23:57         

34     Jirtsin Beenhakker      1977 Ruinen       24:01         

35     Raymond van Weeghel         1977 Zwolle        24:03         

36     Gerben Kelly      1986 Ruinen       25:24         

37     Job de Blecourt  2001 Ruinen       25:34         

38     Sjoerd Lubbinge 1967 Ruinen       26:22         

39     Rimco Slagter     1997 Ruinen       26:33         

40     Michiel Nijstad   1997 Ruinen       27:22         

41     Wiebe de Jonge  1968 Hoogeveen 27:29         

42     Merwin Slagter   2002 Ruinen       28:10         

43     Theo Slagter       1965 Ruinen       28:11         

44     Vincent van Dijken      1975 Ruinen       29:12         

45     Tijs Dommisse    2002 Ruinen       29:44         

46     Erwin Fortuin     1986 Ruinen       31:41         

 

5M50+, 5 KM

Plts    Naam         GJ    Woonplaats/Vereniging        Tijd 

1       Chris Voortman 1963 Coevorden 17:50         

2       Gert Jan Tichelaar      1958 Oldebroek 17:57         

3       Horst van den Berg     1963 Hoogeveen 18:40         

4       Eeuwe Schot       1961 Groningen 20:18         

5       Jan van Lubek   1952 Zuidwolde Dr     20:43         

6       Theo Nijmeijer    1961 Koekange  20:45         

7       HenkJan Meier   1963 Hardenberg        20:49         

8       Alfred Ubels        1961 Steggerda  21:31         

9       Michel Huijzer    1965 Zuidwolde 22:39         

10     Henk Nimeijer    1952 Koekange  22:58         

11     Klaas Jongman  1964 Kerkenveld         22:58         

12     Harm van der Sleen     1954 Hollandscheveld 23:02         

13     Cees Boxum        1956 Tuk  23:16         

14     Henny Berends   1965 Balkbrug   23:22         

15     Gerrit Mulder     1956 Harderwijk         24:01         

16     Wilko Jonkman 1960 Elim  24:27         

17     Anne Bartelds     1945 Havelte      24:53         

18     Riender Boomsma       1964 Hoogeveen 25:17         

19     Erik Bisschop     1963 Hoogeveen 26:09         

20     Jan Stevens         1964 Hollandscheveld 26:40         

21     Bertus de Groot  1958 Fluitenberg         26:40         

22     Ruud van Brevoort     1955 Zuidveen   27:10         

23     Marc van Os       1965 Ruinen       27:33         

24     Eric Blberkeren  1960 L.vd Veenstraat 7        28:18         

25     Siepko Scheper   1951 Slochteren  28:25         

26     Luuk van Dijken         1955 Roden        29:16         

27     J Schreurs 1949 Hoogeveen 29:18         

28     Wim Stam 1961 Ruinen       30:53         

29     Andre Vos 1961 Ruinen       32:46         

30     Peter de Roo       1958 Hoogeveen 33:01         

31     Jan Gisolf  1951 Hoogeveen 33:47         

 

10V, 10 KM

Plts    Naam         GJ    Woonplaats/Vereniging        Tijd 

1       Antien van der Vegt    1977 Zuidwolde 40:23         

2       Annemieke de Lange   1989 Ruinen       43:51         

3       Roelina Munnik 1984 Meppel       50:19         

4       Yvonne kuis        1980 Groningen 52:39         

5       Sandra Boxum   1996 Tuk  54:53         

6       Petra Stoefzand  1978 Hoogeveen 1:02:08     

 

10V40, 10 KM

Plts    Naam         GJ    Woonplaats/Vereniging        Tijd 

1       Gerda Tissingh   1963 Ansen         52:14         

2       Jolanda Bos        1964 Ruinen       54:47         

3       Erna van Bezoen         1969 Ruinen       55:50         

4       Henriette Hooge  1965 Zuidwolde 56:14         

5       Wietske Sikkens  1945 Heerenveen         57:08         

6       Jolanda Hilbrands       1961 Hoogeveen 59:36         

7       Marieke Smit      1973 Voorburg  59:59         

 

10M, 10 KM

Plts    Naam         GJ    Woonplaats/Vereniging        Tijd 

1       Lamko Hulzebos          1967 Zuidwolde 34:14         

2       Jendo Visser       1978 Eesveen      37:48         

3       Michiel Broeksma        1982 Zwollle       38:07         

4       Alfons Batterink 1978 Hollandscheveld 40:18         

5       Michel Speelman          1987 Appelscha  40:42         

6       Avan Gruppen   1981 Hoogeveen 41:41         

7       Paul Mos   1969 Ruinen       43:18         

8       Hilco Kuik 1971 Ruinerwold         44:23         

9       Andre Waninge  1974 Pesse 44:47         

10     Jan-Roelof Hofman     1972 Ruinen       44:59         

11     Nico de Jong       1970 Zuidwolde 46:18         

12     Dennis Nijstad    1975 Elim  46:21         

13     Auke Latour       1967 Yde   47:00         

14     Ronald Hof         1983 Ruinen       47:29         

15     Bas van der Pol  1996 Siddeburen         48:05         

16     Bert Meijer          1968 Oosteinde   48:39         

17     Jaap Blokzijl      1967 Hoogeveen 50:35         

18     Harry Jonker     1968 Dedemsvaart       50:57         

19     Simonides Doede          1971 Vledder      51:03         

20     Willem Wallaart 1975 Voorburg  51:52         

21     Robert van Houweling          1969 Ansen         53:45         

22     P. Nefkens 1966 Meppel       54:02         

23     Ruud Smit 1966 Ruinen       54:21         

24     Harry Sloots       1968 Elim  54:45         

25     Harron Dekker   1982 Zweeloo     54:45         

26     Roel van Bezoen 1967 Ruinen       56:01         

27     P. van der Pol     1967 Siddeburen         57:50         

28     Bob Cornelissen  1982 Meppel       1:00:17     

29     Luc Coolman      1983 Meppel       1:00:18     

 

10M50, 10 KM

Plts    Naam         GJ    Woonplaats/Vereniging        Tijd 

1       Cor Ton     1963 Waskemeer         37:36         

2       Rob van de Graaf        1962 Hoogeveen 38:34         

3       Freddie Bouma   1961 Steenwijk   39:30         

4       Theo Groenendijk       1960 Ravenswoud       39:37         

5       Erik Bakker        1960 de Bult       40:50         

6       Bernard Korten  1960 Pesse 41:01         

7       Gerard Vogelzang       1956 Kerkenveld         41:48         

8       Dirk Koning       1951 Ruinerwold         42:04         

9       Jan Fieten  1952 Noordscheschut  43:02         

10     Jan Stolker         1951 Steenwijk   43:11         

11     Loe Andriol        1962 Ruinerwold         46:42         

12     Frans Moorman 1955 Borne         47:36         

13     Jannes Bouwmeester   1955 Beilen         48:00         

14     Jan Witte   1952 Meppel       48:07         

15     Jannes Heijen     1951 Hoogeveen 48:14         

16     Albert Wijnen     1964 Kerkenveld         49:26         

17     Geert Muggem    1947 Hoogeveen 49:28         

18     Wim Wolbers      1960 Hollandscheveld 49:40         

19     Dick van der Vegt        1951 Ruinerwold         51:23         

20     Jeen Bruinsma    1959 Katwijk     51:27         

21     Evert Dekker      1960 Ruinen       51:48         

22     Henk ter Stege    1956 Balkbrug   52:49         

23     Wim Mouwer     1954 Nunspeet    53:54         

24     Joost Kerkhoff   1962 Loppersum         54:19         

25     Gerard van der Vegt   1961 Meppel       56:13         

26     Leo Smit    1947 Ruinen       1:00:00     

27     Dick Zwiers         1955 Nieuwwolda        1:01:23     

28     Johan Hogeveen 1960 Ruinen       1:04:30     

Reacties