Zuidwolde – VVD-coryfee Halbe Zijlstra komt op zaterdag 20 juli om 15.00 uur naar restaurant Narline in Zuidwolde. Hij wil belangstellenden een kijkje in de Haagse politieke keuken geven.
Halbe is vanaf 2006 fulltime actief in de politiek: eerst als lid van de Tweede Kamer, later als staatssecretaris, fractievoorzitter en minister van buitenlandse zaken. Nu staat hij meer op afstand van de dagelijkse politiek. Hij is niet meer gebonden aan fractiediscipline en kan dus vrijuit spreken over alles wat hij heeft meegemaakt in de politiek.
Politiek is Leuk Commissie
Deze middag wordt georganiseerd door de nieuwe PILcie: Politiek is Leuk Commissie. Dit is een commissie vanuit VVD Drenthe Centraal (Hoogeveen, De Wolden en Midden-Drenthe) die activiteiten opzet voor bestaande en potentiële nieuwe leden. De commissieleden zijn Ronald Klok, Daan de Kruijf, Lars van Noord, Sandro von Haller, Lisette de la Rie-Nieland en Arjen Pauwels.
Het is een interactieve middag voor leden en niet-leden van de VVD. Aanmelden kan via de link https://ap.lc/BjJqd. De interactieve middag vindt plaats onder leiding van Hoogeveens VVD lid Tom Kikkert. Na afloop van de presentatie is er een borrel en een barbecue.