Oefenplein Digitale vaardigheden Bibliotheek de Wijk

28 sep , 7:06 Nieuws
De Wijk Oefenplein De Wijk hoog
Bibliotheek
Oefenplein de Wijk.

De Wijk - Bibliotheek De Wijk start in oktober met het Oefenplein Digitale vaardigheden. Elke woensdag tussen 10.00 en 12.00 uur kun je terecht aan de Postweg 43a. Iedereen die handiger met mobiele telefoon, laptop of tablet willen worden is van harte welkom. Ervaren begeleiders Adri Vaartjes, Atze Oldenburger, Gerrit Maarse, Jan Dolderman en/of Henk Broekman helpen je graag op weg.

Bij het Oefenplein – voorheen Leerplein Digitale vaardigheden - kun je zelf kiezen wat je wilt leren. Je hoeft geen uitgebreide computercursus te volgen en oefent alleen met onderwerpen die jou interesseren! Zo kun je oefenen met online bankieren, routes plannen of ontdekken hoe je veilig op internet kunt zoeken. Neem je eigen tablet, laptop of mobiele telefoon mee.

Deelname is gratis en een lidmaatschap van de bibliotheek is niet nodig. Aanmelden is niet verplicht, maar wel handig. Dit kan via bibliotheekdewijk.nl of aan de balie van de bibliotheek. Ook in Bibliotheek Zuidwolde is een Oefenplein te vinden. Deze is elke dinsdag geopend van 10.00 tot 12.00 uur. Het Oefenplein is iedere week van oktober t/m mei, maar niet op feestdagen en in de schoolvakanties.