
Meppel - Rijkswaterstaat voert onderhoudswerkzaamheden uit aan de snelweg A32. In verband met deze werkzaamheden is de A32 in de richting van Zwolle tussen Meppel en knooppunt Lankhorst van 9 tot 10 juli en van 16 tot 17 juli afgesloten.
De onderhoudswerkzaamheden bestaan onder andere uit het vervangen van voegovergangen, het maaien van de berm, herstellen van schades aan het asfalt, de verlichting, de vangrail en het opnieuw aanbrengen van de markering.
Van vrijdag 9 juli 20.00 uur tot zaterdag 10 juli 23.00 uur en van vrijdag 16 juli 20.00 uur tot zaterdag 17 juli 23.00 uur is de A32 in de richting van Zwolle tussen Meppel en knooppunt Lankhorst afgesloten. Dit geldt tevens voor de volgende op- en afritten:
In de komende maanden volgen nog een aantal weekenden met afsluitingen in verband met onderhoud aan de A32 tussen knooppunt Lankhorst en Meppel op het weggedeelte tussen Steenwijk en Havelte. Hierover volgt later meer informatie.
Gele borden ter plaatse geven de omleidingsroutes aan. Voor omleidingen kijk ook op de pagina Geplande wegwerkzaamheden .
Wie toch met de auto op weg gaat, houdt rekening met:
Voor meer informatie kan worden gebeld met de Landelijke Informatielijn van Rijkswaterstaat: 0800-8002 (gratis).






