Zaterdag rommelmarkt Alteveer voor SamenLoop voor Hoop

02 sep 2016, 00:51 Nieuws
fcdw annekehooijer clownechten
Anneke Hooijer (aNNajée)

Het team Schouder aan Schouder, dat meedoet aan de SamenLoop voor Hoop op 16 en 17 september in Zuidwolde/Veeningen, houdt zaterdag 3 september, in samenwerking met basisschool De Wegwijzer, in Alteveer een grote rommelmarkt.

3493608720 5afa9002ae o

Behalve een uitgebreide rommelmarkt zijn er nog diverse andere activiteiten, zoals het deelnemen aan een bijzondere wandeltocht van vijf of tien kilometer, er is een springkussen voor de kinderen en een clown gaat kinderen schminken en bovendien kan hij mooie ballonfiguren maken.

fcdw annekehooijer clownechten large

De koffie en thee met een lekker plakje cake/koek staat klaar.

Basisschool De Wegwijzer uit Alteveer sluit die dag aan bij deze rommelmarkt. Zij verkopen onder andere prachtige oude schoolplaten, kleutermeubilair, banken, een groot verrijdbaar schoolbord. trapezoïde, verstelbare schooltafels en boeken.

De kinderen van groep 4 t/m 8 zitten er met een eigen rommelmarkt en deze groepen organiseren ook nog een paar andere activiteiten. De rommelmarkt vindt van ’s morgens negen tot ’s middags drie uur plaats op het terrein bij Alteveer 25, vlakbij de kerk.