Wijker Kunst gaat weer zingen, concert op 25 oktober

05 sep , 7:49 Er op uit
wijker kunst
Eigen foto

De Wijk - Na een gezellige , spontaan bijeen geroepen, zomerbijeenkomst op het terras bij restaurant Mulino , zijn de zangers van Wijker Kunst weer start gegaan met hun wekelijkse repetities. De koren maken zich op voor een najaars-concert op 25 oktober in de kerk van IJhorst.

Tijdens deze avond zullen koren en een soliste hun stemmen laten klinken onder leiding van dirigent Mannes Hofsink. De pianobegeleiding is in handen van Tjako van Schie, die ook zelf een deel van het programma zal invullen. Verdere details over het programma en de soliste worden op een later moment bekendgemaakt.

Naast deze muzikale avond kijkt Wijker Kunst vooruit naar het jubileumconcert ter ere van het 80-jarig bestaan in 2026. Door de coronapandemie kon het 75-jarig jubileum, destijds als Bevrijdingsconcert gepland en volledig voorbereid , samen Apollo en het popkoor Nameless, niet gevierd worden. Het jubileum zal waarschijnlijk gevierd worden in het najaar van 2026.

Maar eerst dus de voorbereidingen voor het bovengenoemde najaars-concert. Nieuwe leden zijn van harte welkom om vrijblijvend een (gedeelte van) een repetitie bij te wonen ter kennismaking. De (ook gezellige ) zangavonden vinden plaats op maandagavond in het dorpshuis te De Wijk. Wie geïnteresseerd is, kan zich dus eerst oriënteren en de sfeer proeven. Nadere info op de site van Wijker Kunst.