
IJhorst - Nu de meeste versoepelingen zijn doorgevoerd heeft de gemeente Staphorst positief haar medewerking verleend aan Midden Drenthe Organisaties. Dat betekent dat zaterdag 3 juli de IJhorster maandmarkt weer kan worden gehouden.
Elke eerste zaterdag van de maand is er van 8.00 tot 13.00 uur een sfeervolle vlomarkt met brocante, curiosa en antiek, aangevuld met nieuwe goederen op marktkramen en grondplaatsen. De markt wordt gehouden op de Burgemeester van Wijngaardenstraat en de Sparrenlaan.
Parkeren van de auto kan op het parkeerterrein en kost € 1,50. Deze opbrengst is voor de plaatselijke verenigingen. Er wordt gecontroleerd op ‘fout parkeren’. Meer info op www.marktenenbraderieen.nl of bel met 06-24831603.