Fort - Op dinsdag 16 september kan er weer samen soep gegeten worden in dorpshuis de Snikke te Fort. Hiermee start er weer een nieuw seizoen ‘Onderons bij de soep’ in het dorpshuis in Fort .
Net als de andere jaren is er weer zelfgebakken brood van plattelandsrestaurant De Deel, heerlijke kaas van de Boerenstreek en een eitje van pluimveebedrijf ‘Het Kleine Slag’. Na afloop drinken we gezamenlijk een kopje thee of koffie waarna ieder zijn dag weer kan vervolgen.
Aanschuiven kan vanaf 12.00 uur en de kosten bedragen € 6 p.p. (Kosten zijn incl. soep, brood, beleg en koffie/ thee na afloop)
Naast het gezamenlijk soep eten starten er nog tal van meer activiteiten in het dorpshuis waaronder darten, schieten en hersengymnastiek. Wil je meer weten over ‘Onderons bij de soep’ of over alle andere activiteiten die plaatsvinden het dorpshuis? Neem dan een kijkje op www.dorpshuisdesnikke.nl