Nieuwe spelers op de planken bij Rederijkerskamer UDI

24 feb , 8:52 Er op uit
ruinerwold udi
Foto UDI
Spelers van UDI Ruinerwold.

Ruinerwold – Rederijkerskamer UDI staat met een nieuwe voorstelling op de planken. Toneelliefhebbers zijn op zaterdag 8 en 15 maart om 20.00 uur van harte welkom bij dorpshuis De Buddingehof in Ruinerwold. De middagvoorstelling wordt zaterdag 8 maart om 14.00 uur opgevoerd. UDI speelt ‘Puinhoop in de kringloop’. Een komische klucht in drie bedrijven geschreven door Henk Roede.

Iedere maandag- en donderdagavond wordt in het dorpshuis gerepeteerd. Niesje Oetsen is regisseur en Janny Timmerman de souffleur. Naast de vertrouwde gezichten zijn er ook nieuwe spelers op de bühne te vinden. Nienke Oetsen, Babette Nijboer, Twan Nieuwenhuis en Kim van der Beek nemen een (figuranten)rol voor hun rekening.

Over Puinhoop in de kringloop

Bij het tv-programma ‘Tussen kunst en kitsch’ worden regelmatig waardevolle objecten ontdekt, die voor een prikkie bij de kringloop gekocht zijn. Laat dit nou net het geval zijn bij de kringloopwinkel van Trea. Ze besluit daarom maatregelen te nemen en een deskundige in te huren, maar heeft ze daarvoor wel de juiste persoon ingeschakeld? Ook krijgt ze extra hulp in de winkel, maar heeft ze daar wel een goede zet mee gedaan? In de kringloopwinkel gaan eigenaardige items over de toonbank, worden schilderijen verwisseld en komt de huisbaas langs die andere plannen met het pand heeft. Dat wordt gegarandeerd lachen geblazen.

Voorverkoop 27 februari

Kaarten voor de avondvoorstellingen zijn online verkrijgbaar via www.ticketservice.nu/udi. Ook is er donderdag 27 februari voorverkoop in het dorpshuis. Kaarten bestellen kan dan tussen 13.00 en 14.00 uur en van 19.30 tot 20.30 uur. Donateurs betalen €5,00 en niet-donateurs €7,50. De kaarten voor de middagvoorstelling zijn verkrijgbaar aan de kassa. Ook zijn er weer leuke prijzen te winnen tijdens de welbekende verloting.