Lars de Verteller komt naar theaterkuil De Falieberg

02 jul , 7:36 Er op uit
zuidwolde falieberg lars de verteller nr 3
Persfoto
Lars de Verteller

Zuidwolde - Theaterkuil De Falieberg heeft op zondagmiddag 13 juli een middag met verhalen in petto, verzorgd door Lars de Verteller. Deze verhalende verteller en verhalenschrijver neemt zijn publiek actief mee op een reis met boeiende en fantasierijke verhalen geschikt voor het hele gezin.

Lars de Verteller treedt op om 14.00 en 15.30 uur. De toegang is op basis van een vrijwillige bijdrage. Er kan contactloos betaald worden met de telefoon via een QR-code.

Het publiek kan zich laten meevoeren door enkele volksverhalen, zowel uit de streek als elders uit Europa. Lars van ’t Hof biedt een divers aanbod aan verhalen, van sprookjes tot kerstverhalen. Ook thematische verhalen op een locatie als een kasteel of tijdens een kindervakantieweek zijn mogelijk.

Met zijn opleidings- en trainingsachtergronden bij onder andere de Vertelacademie en Leisuremanagement in combinatie met zijn jarenlange ervaring als verhalenschrijver en jeugdwerker, kan hij als geen ander een verhaal tot leven brengen.

Meer informatie over de Theaterkuil is te vinden op www.theaterkuilfalieberg.nl en op de Facebook- en Instagrampagina.