Kinderactiviteit: Op zoek naar de diertjes in de Reest

14 mei , 6:46Er op uit
Reestdal De Wheem - Lais Veening
Foto: Laïs Veening
Oud Avereest – Kinderen kunnen hun schepnetje pakken en ontdekken op woensdag 27 mei tijdens de kindermiddag ‘Op zoek naar de diertjes in de Reest’. Samen met de enthousiaste vrijwilligers van Landschap Overijssel gaan ze op zoek naar kleine waterdieren.
De middag duurt van 14.30 tot ongeveer 16.30 uur en vindt plaats bij bezoekerscentrum De Wheem. Welke waterbeestjes leven er in de Reest en waarom voelen ze zich daar zo thuis? Dat valt allemaal te ontdekken deze middag. 
Onder begeleiding van het kinderteam én een kriebelbeestjes-expert speurt de groep deelnemers naar zwemmende, kruipende en schaatsende waterdiertjes. Gewapend met netjes, loepjes en emmertjes gaan de kinderen aan de slag aan de waterkant van de Reest. Ze leren waarom deze dieren van water houden en welke waterkwaliteit ze nodig hebben om te overleven. Met behulp van zoekkaarten ontdekken ze welke soorten er leven en wat ze zo bijzonder maakt. Kinderen van 6 tot 12 jaar zijn van harte welkom. Er zijn 20 plekken, dus meld je van tevoren aan via de website www.landschapoverijssel.nl/activiteiten
loading

Loading articles...

Loading