Hoogeveen - Ook dit jaar kunnen belangstellenden in de zomer vrijblijvend een kijkje komen nemen in de Jonge Beer Brouwerij aan de Fabrieksweg 14 in Hoogeveen.
Op de zaterdagmiddagen 5 en 19 juli, en 2 augustus kan iedereen tussen 14.00 en 17.00 uur zonder afspraak terecht in de ambachtelijke speciaalbier brouwerij van Alie en Jan de Vries in Hoogeveen. daar kunnen ze kennismaken met de brouwer, uitleg van het brouwproces in de nieuwe ketels krijgen, een proeverij nuttigen en een keus maken uit het diverse aanbod van de lokale brouwerij.
Jonge Beer Brouwerij bestaat dit jaar 10 jaar en schenkt van de tap het jubileumbier Jubelgoud, een fruitig New England IPA (NEIPA), en ook de jubileum-editie van HobBlont: de blonde IPA met lokaal geteelde hop waarmee de brouwerij in 2015 begonnen is.
Daarnaast is er nog veel meer te proeven en te genieten!