Gelegenheidskoor in Ruinen voor NLdoet, wie zingt er mee?

04 mrt , 8:36Er op uit
pn30092019 neie punt 2
Artizzl media
Ruinen – In bijna alle dorpen van De Wolden vindt op 13 en 14 maart NLdoet plaats, een initiatief van het Oranje Fonds. Het is de 22e editie alweer. In Ruinen is er een bijdrage van een gelegenheidskoor, wie doet er mee?
Dorpshuis ’t Neie Punt Ruinen neemt ook deel aan NLdoet met dit gelegenheidskoor. Wie ook gezellig met elkaar een paar uurtjes wil zingen en ouderen zo een fijne middag wil bezorgen, kan zich aanmelden. Er wordt eerst geoefend tijdens een workshop zingen onder leiding van Marlies Koster. Daarna verzorgt het koor een optreden in zorgcentrum De Priensenije in Ruinen. Iedereen, wel of niet lid bent van een koor, kan zich aanmelden. Het concert is op 14 maart tussen 13.00m en 16.00 uur in Dorpshuis ’t Neie Punt Ruinen Aanmelden: [email protected]

Geld, kennis en advies

Het Oranje Fonds zet zich in voor een samenleving waarin iedereen mee kan doen. Het fonds steunt initiatieven die mensen verbindt en eenzaamheid, armoede en uitsluiting tegengaat. Dat doet het fonds met geld, kennis, advies én een groot netwerk. Met zo’n 25 jaar ervaring en meer dan 100.000 gesteunde sociale initiatieven weten ze wat er nodig is. Daarnaast organiseert NLDoet zelf ook landelijke acties als NLdoet, Burendag en Maatjes. Zo bouwt het Oranje Fonds samen met partners en vrijwilligers aan een verbonden samenleving. NLdoet is een mooie manier om nieuwe vrijwilligers te vinden, en om bergen werk te verzetten. Vaak is meedoen aan NLdoet een eerste kennismaking met vrijwilligerswerk.
loading

Loading articles...

Loading