Zuidwolde – De stichting Promotie Zuidwolde houdt op 18 juni een fietstocht van 25 kilometer langs objecten die met de oorlog en bevrijding van Zuidwolde en omgeving te maken hebben. Onder voorbehoud wordt er een bezoek aan de Barak van Linde aan toegevoegd.
Aansluitend aan deze tocht vinden vanaf 25 juni elke woensdag in de maanden juni, juli en augustus fietstochten van +ongeveer 25 kilometer plaats en wel onder begeleiding.
De kosten bedragen steeds 1 euro per deelnemer per keer. Vertrek vanaf Museum de Wemme in Zuidwolde om 13.30 uur. Onderweg is er steeds koffie en gebak, maar wel voor eigen rekening. Iedereen is welkom zonder aanmelden. Bij slecht weer wordt bij de start besloten of het doorgaat.