Fietsen door het Vechtdaltijdens vierdaagse

01 sep 2023, 7:53 Er op uit
pn31072019 boerderijenfietstocht zuidwolde13
Artizzl Media / PeterNefkens

Ommen - Van dinsdag 5 tot en met vrijdag 8 september wordt vanuit verschillende campings in het Vechtdal voor de 24ste keer de Vechtdal Fietsvierdaagse georganiseerd. Vier dagen fietsen door het Vechtdal langs vooraf uitgezette routes, met af en toe een uitstapje naar de Regge, de Reest, Salland en Duitsland.

Wat de Vechtdal Fietsvierdaagse zo bijzonder maakt is dat er elke dag op een andere locatie wordt gestart. De startcampings dit jaar zijn op dag 1: Camping Ommerland en Beerze Bulten, dag 2: Camping De Koeksebelt en Bergzicht, dag 3: Vakantiepark ‘t Rheezerwold en De Kleine Wolf, en op dag 4 is dit De Lemeler Esch Natuurcamping.

Deelnemers kunnen kiezen waar ze willen starten, maar ze fietsen allemaal dezelfde route, met elke dag een ander thema. Je kunt kiezen of je per dag 40 of 60 kilometer fietst. Liever één dag fietsen kan ook.

Meedoen en meer informatie: www.vechtdalfietsvierdaagse.nl . Op de dag zelf zijn ook vierdaagse- of dagkaarten te koop op de startcampings.