Zuidwolde – Bluesband Northern Sky uit Meppel komt op zondagmiddag 12 juli naar Theaterkuil De Falieberg in Zuidwolde. De band speelt twee keer, om 14.00 en 15.30 uur. De toegang is op basis van een vrijwillige bijdrage. Er kan contactloos betaald worden via een QR-code.
Northern Sky is opgericht in februari 2025 en hun repertoire bestaat nu al voor ruim de helft uit eigen werk, hetgeen aangevuld wordt met covers van bekende en onbekende bluesartiesten.
De band heeft al een flink aantal optredens mogen verzorgen. Ze speelden op het Smaakmakersfestival in De Wijk, Poppodium Hedon en op het Bluesfestival in Assen. In februari speelden ze in de bekende Tuesdaynight Musicclub in Londen. Een muzikale reis door de moderne en tijdloze blues met deze spiksplinternieuwe band.
Meer informatie over de Theaterkuil is te vinden op
www.theaterkuilfalieberg.nl en op de Facebook- en Instagrampagina.