Dorpsfeest Drogteropslagen met veel watervermaak

05 jun 2016, 23:01 Nieuws
dscf7666
MJ Jonkers

In Drogteropslagen waren afgelopen week de straten weer versierd en stonden de zeskampploegen op scherp: Volksfeest!

[klik op de foto hierboven om de complete fotoserie te zien]

dscf77271

Het hele feestweekend scheen de zon en waren de temperaturen tropisch. In Drogteropslagen was er rekening mee gehouden: een grote tent achter het dorpshuis bood een beschaduwde plek voor alle bezoekers en aan de zeskampspellen kwam heel wat water te pas.

dscf7692

Gezelligheid en veel (kinder-)plezier staan voorop in Drogteropslagen. Voor de allerkleinsten is zelfs een heel "speelplein" ingericht op het feestterrein.

dscf7709

De zeskamp blijkt een enorm spannende strijd te worden en de playback-wedstrijd 's avonds zal moeten uitwijzen welke ploeg dit jaar beladen met eeuwige roem naar huis gaat.

dscf7673

Voor de jury een bijna onmogelijke taak want de ene groep heeft nog meer uit de kast getrokken dan de andere. Het is al laat als uiteindelijk dan toch de beslissing valt: het team van buurtvereniging Het Grensgeval heeft de Zeskamp gewonnen!

dscf7749